Reklama
Reklama

Brutalne morderstwo na działkach. Są wyniki sekcji zwłok

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja

Do tragicznego zdarzenia doszło w Pleszewie.

Jak już informowaliśmy do tragedii doszło w niedzielę wieczorem na działkach przy ul. Wierzbowej w Pleszewie. Tego samego dnia zatrzymano trzy osoby.

Z ustaleń śledczych wynika, że 43-latek kilkanaście godzin przed swoją śmiercią miał pobić swoją 40-letnią partnerkę. Kobieta trafiła do szpitala, ale szybko opuściła placówkę na własne życzenie. O całej sprawie miał dowiedzieć się 17-letni syn kobiety i razem ze swoją dziewczyną i kolegą mieli samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość.
Już wiadomo, że zabójstwa dokonano ze szczególnym okrucieństwem.

Dziś pleszew.naszemiasto.pl informuje, że są już znane wyniki sekcji zwłok 43-latka.

Sekcja wykazała szereg masywnych urazów głowy u pokrzywdzonego, jak również ujawniła zadanie mu 36 ciosów nożem w okolice klatki piersiowej, które to skutkowały śmiercią pokrzywdzonego - mówi w rozmowie z dziennikarzami prok. Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim i dodaje, że cała trójka przyznała, iż atak był zemstą. Osoby te, powziąwszy informacje o spowodowaniu przez pokrzywdzonego 43-latka obrażeń ciała u 41-letniej kobiety, matki jednego z podejrzanych, udali się wspólnie na teren ogródków działkowych i zaatakowali mężczyznę. Potwierdzili fakt pobicia pokrzywdzonego, przedstawiając przy tym rozbieżne wersje w zakresie osobistego uczestnictwa w zdarzeniu i nie przyznali się do zarzucanych im czynów - dodaje.

Trzem osobom zatrzymanym w związku ze sprawą postawiono już zarzuty. 26-latka i 22-latek mogą spędzić w więzieniu resztę życia, a 17-latek może usłyszeć karę pozbawienia wolności na 25 lat. Zatrzymani nie przyznają się do zarzucanych czynów - jedynie do pobicia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
3.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro