Reklama
Reklama

Mobilne punkty szczepień w kolejnych lokalizacjach

fot. WUW Poznań
fot. WUW Poznań

Wiemy, gdzie będzie można przyjąć szczepionkę na Covid-19.

Już w piątek szczepienie jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson będzie możliwe w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, a także w delegaturach urzędu w Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile. Szczepienia będą się odbywać od 10.00 do 18.00. Szczepienia w tej lokalizacji odbywają się w każdy piątek do końca września.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Ale to nie koniec. - We wtorek (10 sierpnia) na terenie parafii pw. św. Michała Archanioła w Dolsku (ul. Kościelna 1) dostępny będzie punkt szczepień, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson oraz pierwszą lub drugą dawką szczepionki Pfizer w godzinach od 8:00 do 15:00 - informuje Gabinet Wojewody.

8 sierpnia mobilny punkt szczepień pojawi się na boisku LZS w Karczewie (gmina Dąbie) w trakcie imprezy plenerowej Dzień Ogórka. 13 sierpnia punkt stanie na plaży nad Jeziorem Chrzypskim przy ulicy Jeziornej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
89.66 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro