Reklama
Reklama

Zniszczony zjazd w Niestachowską zostanie wyremontowany

fot. ZDM
fot. ZDM

Zniszczony zjazd z ulicy Wojska Polskiego w ul. Niestachowską, w kierunku Ogrodów, zyska nową nawierzchnię.

Prace rozpoczną się w czwartek i obejmą odcinek ok. 400 metrów, łącznie z zatoką autobusową. Inwestycję podzielono na etapy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- W pierwszej kolejności, od 5 sierpnia, remont będzie się toczył w rejonie przystanku autobusowego. Kierowcy muszą się wówczas liczyć z częściowym wygrodzeniem prawego pasa jezdni - zapowiada Zarząd Dróg Miejskich.

- Następnie, od 11 sierpnia, prace powinny być prowadzone na lewym pasie jezdni, a od 18 sierpnia na prawym. Podczas prac na prawym pasie zjazdu nie będzie możliwości prawoskrętu z ul. Wojska Polskiego w Niestachowską. Objazd dla samochodów osobowych wytyczono ul. Dojazd i Al. Solidarności, a dla pojazdów ciężarowych - ul. Witosa z nawrotką przy Al. Solidarności - dodaje ZDM.

Ulica cały czas będzie przejezdna, ale maksymalna dopuszczalna prędkość zostanie ograniczona do 40 km/h. Dokładne terminy kolejnych etapów uzależnione są między innymi od warunków pogodowych. Całość robót ma zakończyć się w ostatnich dniach sierpnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
70.99 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro