Reklama

Ulica Miłowita zyskała nową nawierzchnię

fot. PIM

Dobra wiadomość dla mieszkańców Antoninka.

Zakończyły się właśnie rozpoczęte w marcu prace, związane z układaniem nowej nawierzchni na ulicy Miłowita. Wcześniej była to droga gruntowa.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

- Wykonawca zgłosił gotowość do odbioru końcowego, który będzie miał miejsce w ostatnim tygodniu lipca. W efekcie przeprowadzonych prac na odcinku od skrzyżowania z ul. Mścibora do ul. Leszka powstała asfaltowa, jednojezdniowa i dwukierunkowa ulica, chodnik z płyt betonowych po stronie zabudowań jednorodzinnych, a także zjazdy do posesji i progi zwalniające z kostki betonowej - powiedział Grzegorz Bubula, wiceprezes zarządu spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie.

W trakcie inwestycji renowacji poddano istniejący kanał deszczowy, na którym powstały studnie rewizyjne, wybudowano kanalizację deszczową wraz ze studzienkami ściekowymi.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro