Reklama
Reklama

Poznańskie Targi Piwne odbędą się na MTP: w programie piwna joga

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

W wydarzeniu udział weźmie 40 browarów i 15 food trucków.

Impreza odbędzie się 30 i 31 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi zaplanowano nie tylko we wnętrzach hali, ale również na świeżym powietrzu. Będzie tu można nie tylko napić się dobrego piwa i zjeść coś smacznego, ale też wziąć udział w przygotowanych atrakcjach.

31 lipca zaplanowano Poznańską Piwną Milę. Do pokonania będzie 1600 metrów, a po drodze obowiązkowe 4 przystanki na małe piwo. W programie jest też Piwna Joga - połączenie jogi z relaksem i zabawą. - Osoby, które chcą sprawdzić swoją wiedzę o piwowarstwie i branży browarniczej, mogą z kolei wziąć udział w Piwnej Maturze lub drobnych konkursach odbywających się na scenie. Podczas Targów Piwnych odbywać się będą także pokazy wrestlingu organizowane przez warszawską federację wrestlingu PpW. Na uczestników wydarzenia czekają również planszówki czy popularne niegdyś kapsle, a sobotni wieczór zwieńczy silent disco, podczas którego ze słuchawkami na uszach będzie można potańczyć przy ulubionych rytmach - zapowiadają organizatorzy.

Nie zapomniano też o profilaktyce. Mężczyźni będą mogli przebadać się w ramach akcji Movember, której celem jest wykluczenie męskich nowotworów.

Targi w piątek potrwają od 15.00 do 1.00, a w sobotę od 12.00 do 1.00. Bilet na jeden dzień kosztuje 20 złotych, a na dwa dni 35 złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro