Reklama

20 tysięcy złotych za pomoc w ujęciu groźnego przestępcy. Może być wszędzie

fot. policja
fot. policja

Chodzi o Jacka Jaworka, który jest poszukiwany przez policję w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa.

10 lipca w Borowcach pod Częstochową znaleziono ciała małżeństwa i ich 17-letniego syna. Zastrzelono ich. Policjanci ustali, że za morderstwem najprawdopodobniej stoi Jacek Jaworek, który po dokonaniu zbrodni zaczął się ukrywać. Wystawiono za nim list gończy.

- Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył w piątek nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało (nie jest wykluczone, że mężczyzna nie żyje). Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112 - apelują policjanci z całej Polski, także z naszego regionu.

Jacek Jaworek, gdy ostatnio był widziany (w chwili dokonywania przestępstwa) ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem, granatowe jeansy i szarą bluzę dresową. - Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie! - ostrzega policja.

Policja gwarantuje anonimowość i przypomina, że za ukrywanie poszukiwanego grozi do 5 lat więzienia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
12℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
13.41 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro