Reklama
Reklama

Piorun uderzył w ich dom. Stracili cały dobytek

fot. zrzutka.pl

Do zdarzenia doszło w środę, gdy nad powiatem ostrowskim przechodziły intensywne burze.

- W środowy wieczór nic nie wskazywało tragedii, jaka nas spotka - wyjaśnia Anna. - Podczas siedzenia z dziećmi i obserwowania jak pada deszcz, uderzył w nasz dom piorun, który przeszedł przez ciało moje męża, po czym było już czuć tylko dym. Zaczęło wszystko płonąć - dodaje.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Kobiet owinęła w koc dwójkę dzieci i uciekła do sąsiada. Mąż w tym czasie próbował gasić ogień. Bez skutku. - Budowaliśmy ten dom własnymi siłami, mąż sam chciał jak najwięcej. Sami często nocami i popołudniami wykańczaliśmy go, żeby się wprowadzić. Tak bardzo chcieliśmy być na swoim, niezależni, wykańczaliśmy go cały czas. Ciągle coś było do zrobienia. Zimą tego roku cały dom malowaliśmy od nowa, żeby było czysto na roczek synka, który przez pandemię był w naszym domu. Nasza Basia ma dzisiaj 4 lata i miała być imprezka urodzinowa. Tort w piekarniku, a balony naszykowane, niestety los chciał inaczej.

Jak podkreśla Anna, rodziny nie stać na odbudowę domu. - Nie mamy oszczędności na remont. Z całą rodziną, z synkiem Heniem, córką Basią i mężem Tomkiem prosimy o wsparcie - kończy.

Na portalu zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę dla rodziny. Pomóc można TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.04 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro