Reklama
Reklama

Incydent w autobusie MPK: pękła szyba, ranna pasażerka

Do zdarzenia doszło w tym rejonie | fot. Google Street View
Do zdarzenia doszło w tym rejonie | fot. Google Street View

Do zdarzenia doszło na ulicy Piątkowskiej, w pobliżu przystanku Trójpole.

O sprawie poinformowała nas Czytelniczka. - Po godzinie 16.30, przed przystankiem Trójpole, autobus linii 190 najprawdopodobniej wjechał w gigantyczną wyrwę na drodze. Silny wstrząs odczuć było można w autobusie, jedna z wewnętrznych szyb autobusu rozsypała się w drobny mak, raniąc przy tym jedną z pasażerek - napisała do nas Paulina. - Na szczęście było to kilka powierzchniowych zadrapań, i Pani mówiła, że czuje się dobrze, jednak wydarzenie było przerażające - dodaje.

Nasza Czytelniczka jechała tym autobusem. - Do teraz czuję ból karku i tyłu głowy. Na trasie 190/193 jest potrzebny remont drogi. Z powodu wielu dziur i ubytków człowiek czuje jakby jechał kolejką górską. Mam nadzieję, że odpowiednie służby po dzisiejszym wypadku zajmą się w końcu tym tematem. Kierowca zareagował błyskawicznie, zatrzymał pojazd, wypuścił pasażerów i zajął się Panią - kończy.

Pracownik Nadzoru Ruchu MPK potwierdza, że kierowca autobusu linii nr 190 zgłosił incydent. - Poinformował nas o pękniętej szybie. Nie znamy jednak obecnie szczegółów. Jesteśmy na miejscu i to wyjaśniamy - mówi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro