Reklama
Reklama

Warta Poznań zaprezentowała koszulki meczowe na nowy sezon

fot. Klaudia Berda / Warta Poznań
fot. Klaudia Berda / Warta Poznań

Wiemy już jak w sezonie 2021/22 będą prezentować się na boisku piłkarze Warty Poznań.

Piąty zespół minionych rozgrywek PKO BP Ekstraklasy ponownie przywdzieje trykoty firmy Nike, będącej sponsorem technicznym. Stroje pochodzą z najnowszej kolekcji, a dostarcza je partner techniczny Warty Poznań i jeden z jej sponsorów, firma futbolsport.pl.

- Podstawowa, zielona koszulka meczowa to model Nike Trophy czwartej generacji. Dla Klubu podkreślającego swoje zaangażowanie w kwestie ekologii, istotny jest fakt, iż do produkcji koszulki wykorzystano wyłącznie poliester pochodzący z recyklingu. Materiał wyprodukowany w technologii DRI-Fit zapewnia maksymalny komfort użytkowania, a wstawki ze specjalnej siateczki zwiększają przewiewność. Koszulka ma delikatnie wytłoczone trójkątne wzory, co nawiązuje do komunikacji wizualnej Warty Poznań, a kołnierzyk jest odwołaniem do stylu retro i podkreśla 109-letnią historię najstarszego klubu piłkarskiego w stolicy Wielkopolski. Rok założenia Klubu - 1912 - jest zresztą widoczny nad nazwiskiem piłkarza - informuje klub z Drogi Dębińskiej.

Ten element znalazł się również na białej koszulce, będącej częścią drugiego kompletu. W jej przypadku do produkcji wykorzystano poliester pochodzący w 75 proc. z odzyskanych surowców wtórnych

Obie koszulki meczowe można już kupić na sklep.wartapoznan.pl oraz na Zielonej Wyspie, czyli stacjonarnym punkcie sprzedaży odzieży i gadżetów Warty Poznań w centrum handlowym King Cross przy ul. Bukowskiej 156. Kosztują 219 zł w wersji dla dorosłych, a juniorskie są o 20 zł tańsze.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Rekordowy wrzesień w Poznaniu pod względem pogody. I to nie jest dobra informacja
26℃
13℃
Poziom opadów:
6.3 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
13.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro