Reklama
Reklama

Kompletnie pijany przeleciał autem kilkadziesiąt metrów

fot. policja
fot. policja

To kolejny raz, gdy mężczyzna wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu.

46-letni mieszkaniec gminy Kłecko w ubiegłym tygodniu uciekał na widok policjantów we wsi Piekary w powiecie gnieźnieńskim. W trakcie ucieczki uszkodził 3 samochody zaparkowane na jednej z posesji. Okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Niestety sytuacja nie powstrzymała go od tego, by ponownie wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. - Ten sam mężczyzna w Działyniu znów doprowadził do zdarzenia drogowego. Auto przeleciało kilkadziesiąt metrów, odbiło się i zatrzymało kilkadziesiąt metrów dalej w zbożu - relacjonują policjanci z Gniezna. - Kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Był nietrzeźwy. Jak ustalili funkcjonariusze z Kłecka, w jego organizmie było 3,5 promila alkoholu - dodają.

Mężczyzna stanie przed sądem za prowadzenie auta mimo sądowego zakazu, jazdę w stanie nietrzeźwości oraz z prędkością, która nie zapewniała panowania nad pojazdem.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro