Reklama
Reklama

Nocne prace nad trakcją tramwajową. Może być głośno

fot. PIM
fot. PIM

Na noce z poniedziałku na wtorek i z wtorku na środę zaplanowano prace w rejonie ulicy Wierzbięcice.

Jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie, na przebudowywanej ul. Wierzbięcice pojawią się słupy powstającej trakcji tramwajowej. Transport słupów, które będą montowane natychmiast po przywiezieniu na plac budowy, ze względu na ich rozmiary może odbywać się wyłącznie w godzinach nocnych - od 23.00 do 6.00.

Do kupienia budynek w centrum miasta powiatowego przy szosie S5. Dwa piętra po 200 m, 2 skarbce bankowe w wysokich piwnicach, wielki strych do zagospodarowania, parking, garaż.
REKLAMA

- Z poniedziałku na wtorek słupy trakcyjno-oświetleniowe będą stawiane na odcinku od ul. Żupańskiego do ul. Spychalskiego, zaś z wtorku na środę - na odcinku od ul. Spychalskiego do ul. Niedziałkowskiego - zapowiada PIM.

Spółka prosi o wyrozumiałość i zapewnia, że wykonawca robót dołoży wszelkich starań, aby były one jak najmniej uciążliwe dla okolicznych mieszkańców.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
6℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
15.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro