Reklama
Reklama

Warta zagra w Poznaniu, ale bez kibiców. Będzie za to transmisja telewizyjna

fot. PIM

W sobotę Warta Poznań rozegra sparing z Górnikiem Zabrze.

Mecz kontrolny odbędzie się na obiekcie przy Drodze Dębińskiej. Niestety, kibice Zielonych nie będą mogli obejrzeć swoich ulubieńców na żywo.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

- Od kilku tygodni w "Ogródku" trwają prace budowlane związane z podłączeniem instalacji podgrzewania murawy do źródła ciepła. Jest to ważna dla Klubu inwestycja realizowana przez spółkę Poznańskie Inwestycje Miejskie. W tym czasie Warta Poznań korzysta z obiektu w ograniczonym zakresie. Bardzo nam przykro, że kibice nie będą mogli zobaczyć na żywo występu naszej drużyny. W obecnych warunkach nie jesteśmy jednak w stanie zorganizować meczu z udziałem publiczności, choćby z tego względu, że nie ma możliwości wytyczenia dróg dojścia na trybuny - tłumaczy na łamach wartapoznan.pl Konrad Majewski, dyrektor ds. organizacji Warty Poznań S.A.

Pierwszy gwizdek spotkania zaplanowano na 11:00. Pomimo zamkniętych trybun przeprowadzona zostanie bezpośrednia relacja telewizyjna. Będzie można zobaczyć ją w Telewizji WTK, programie FanKlub oraz w kanałach WTK na Facebooku i YouTube.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.89 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro