Reklama
Reklama

Jest akt oskarżenia w sprawie uderzenia kobiety w markecie. Poszło o maseczkę

fot. Tomasz Golonko / TT
fot. Tomasz Golonko / TT

O incydencie pisaliśmy już na naszym portalu.

Nagranie, na którym widać, jak mężczyzna uderza kobietę w głowę, ta mu oddaje, a następnie otrzymuje kolejny cios w wyniku którego ląduje na ziemi, obiegło internet w kwietniu. Pojawiły się hipotezy, że kobieta miała zwrócić mężczyźnie uwagę, że ten nie ma maseczki, co później potwierdziła policja.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak podaje Głos Wielkopolski, teraz do sądu trafił akt oskarżenia w tej sprawie. Przypomnijmy, że 48-latek usłyszał trzy zarzuty: znieważenie klientki wulgarnymi słowami, naruszenie nietykalności cielesnej poprzez uderzenie jej w tył głowy oraz lekkie uszkodzenie ciała przez uderzenie jej w twarz pięścią. Mężczyzna dopuścił się tego w charakterze chuligańskim - działał z błahego powodu i publicznie.

Wobec 48-latka zastosowano policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Dodatkowo nałożono na niego mandat za brak maseczki na twarzy w chwili zdarzenia.

Grozi mu do 2 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
51.26 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro