Reklama
Reklama

CH King Cross Marcelin wznowiło działalność. "Inspekcja nie wykazała większych uszkodzeń"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

We wtorek doszło do ewakuacji Centrum Handlowego King Cross Marcelin.

Miało to oczywiście związek z nawalnym deszczem - w jego wyniku doszło do zalania części centrum. - W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów przeprowadziliśmy ewakuację osób przebywających w obiekcie oraz zamknęliśmy centrum. Szczegółowa wieczorna i nocna inspekcja techniczna budynku nie wykazała większych uszkodzeń, dlatego zdecydowaliśmy się dzisiaj otworzyć centrum dla klientów. Tymczasowo z użytku wyłączyliśmy schody przy wejściu do galerii od ul. Kolorowej, windy - osobowe i ciężarowe, a także parking -2 i prowadzące z jego wejść schody ruchome, aby dodatkowo sprawdzić ich sprawność - mówi nam Jowita Żołnowska, dyrektor King Cross Marcelin.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak zapewniają władze obiektu, obecnie na jego terenie pracuje specjalistyczny serwis techniczny, który przeprowadza oględziny i wymianę części. Czynione są starania, żeby jak najszybciej uruchomić nieczynne urządzenia.

W wyniku zalania nikt nie ucierpiał.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro