Reklama

Czarny dym nad elektrociepłownią Karolin. Co się dzieje?

fot. Mikołaj / archiwum
fot. Mikołaj / archiwum

We wtorek jednego z naszych Czytelników zaniepokoił widok czarnego dymu z komina elektrociepłowni.

To nietypowy widok - normalnie dym jest tu biały. - Czy macie jakieś info dlaczego w taki upał z komina Veolii na Karolinie leci czarny dym? - pyta Karol.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, uzdrowiskowy klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz i wypocznij tak, jak lubisz - +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Veolia zapewnia, że nie doszło do żadnej awarii. - To normalna procedura uruchomienia bloku ciepłowniczego po postoju remontowym. Zgodna z procedurami i procesem technologicznym - wyjaśnia Agnieszka Nowak z Veolia Energia Poznań. Elektrociepłownia zapewnia, że czarny dym nie jest szkodliwy i niebezpieczny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Silny mróz znowu w Wielkopolsce. Jest ostrzeżenie
0℃
-11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
15.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro