Reklama

Gigantyczna kolejka na Chwiałkę. Basen letni będzie czynny do końca sierpnia

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Kolejka do wejścia na basen letni Chwiałka - pisze nasza Czytelniczka. Jedna czy dwie kasy w takich upałach to nieporozumienie - zauważa.
Zgodnie z zapowiedziami basen został dziś oficjalnie otwarty. Chwiałka będzie czynna codziennie od godziny 9.00 do 19.00. jak zapowiadali przedstawiciele POSiR wprowadzone zostały specjalne zabezpieczenia związane z pandemią koronawirusa. Być może dlatego czas oczekiwania na wejście jest nieco dłuższy.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Odwiedzając obiekt warto zwrócić uwagę na oznakowanie, które poinformuje nas o zasadach bezpiecznego korzystania z pływalni w czasie pandemii. Przy kasach i w przebieralniach pojawią się linie wyznaczające bezpieczny odstęp pomiędzy klientami, banery umieszczone na terenie pływalni przypomną o zasadach zachowania. Na obiekcie będą dostępne dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni. Pracownicy pływalni będą również dezynfekowali wykorzystywany na obiekcie sprzęt, m.in. szafki w przebieralniach i leżaki - przekazywał kilka dni tem Filip Borowiak, rzecznik POSiR.

Pływalnia letnia Chwiałka będzie działała do końca sierpnia. Bilety wstępu, które upoważniają do korzystania z pływalni przez cały dzień (bez przerwy) kosztują 14 złotych (normalny) i 10 złotych (ulgowy). Z ulg mogą korzystać dzieci, młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia oraz posiadacze Poznańskiej Złotej Karty Seniora. Dodatkowe zniżki czekają przy zakupie karnetu na 10 wejść, kosztuje on 126 zł (normalny) i 90 zł (ulgowy). Posiadaczom Karty Rodziny Dużej przysługuje 50-procentowa zniżka na bilety jednorazowe - informował rzecznik.

  • Aktualizacja
    niedziela, 20.06.2021 r., godz. 12.01
    Aktualizacja
    niedziela, 20.06.2021 r., godz. 12.01
    Jak przekazał nam Filip Borowiak, rzecznik POSiR niebawem, bo już od 1 lipca ma ruszyć sprzedaż biletów online, co ma rozładować kolejki. Jeśli chodzi o obostrzenia i limity osób to łącznie na całym obiekcie może przebywać ich nawet kilka tysięcy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
21.55 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro