Reklama
Reklama

Termy Maltańskie od dziś z kasą dla zaszczepionych: "w normalnej kolejce stoi się 40 minut, dla zaszczepionych mniej niż 5"

fot. Przemysław
fot. Przemysław

O sytuacji na Termach Maltańskich poinformował nas Czytelnik.

Na termach otworzono kasy dla zaszczepionych - pisze Przemysław. W normalnej kolejce stoi się 40 minut, a dla zaszczepionych do 5minut - dodaje.

Jak już informowaliśmy specjalna kasa dla osób zaszczepionych na Covid-19 działa na Termach Poznańskich od dzisiaj. Osoby w pełni zaszczepione nie wliczają się do limitu 50% maksymalnej dopuszczalnej frekwencji w kompleksie Term Maltańskich. Takie rozwiązanie to szansa na to, by więcej osób mogło w tym samym momencie korzystać z naszych atrakcji - informują Termy Maltańskie.

W specjalnej kasie ulokowanej z lewej strony Biura Obsługi Klienta można zarówno zakupić bilet tradycyjny jak i zrealizować ten zakupiony przez internet. Przed zakupem lub odebraniem transpondera należy okazać dowód zaszczepienia: kod QR w aplikacji "Zaszczepieni". lub paszport szczepionkowy z wpisanymi datami szczepień. Trzeba też przedstawić dokument potwierdzający tożsamość.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
11.25 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro