Reklama
Reklama

TUMSKY RESIDENCE - Ostatni dzwonek, aby zainwestować w energooszczędne mieszkanie!

Za tydzień upragniony koniec roku szkolnego. To też ostatni dzwonek na zakup mieszkania w promocji projekt wnętrz gratis! Przy zwyżkującej inflacji i niskich stopach procentowych, a do tego stale rosnących cenach nieruchomości, inwestycja w gotowe mieszkanie wydaje się atrakcyjną opcją ochrony kapitału. Zainwestuj w energooszczędne mieszkanie w Poznaniu, w samym sercu miasta, na jedynej rzecznej wyspie Ostrowa Tumskiego. Tumsky Residence to wyjątkowe miejsce, w którym powstają mieszkania ekologicznie, energooszczędne, budowane w szacunku do historii i natury.

Tumsky Residence to naturalne materiały budowlane i wykończeniowe, o podwyższonych parametrach cieplnych i akustycznych, technologie pozwalające oszczędzać energię, a także wiele nowoczesnych rozwiązań pro-ekologicznych. To zdrowe środowisko życia, zielony łańcuch dostaw, mniejszy ślad węglowy, filozofia less-waste w biurze i na budowie. Zwolenników ekologicznego stylu życia ucieszy możliwość ładowania samochodów elektrycznych w hali pod budynkiem. Amatorzy przejażdżek rowerowych będą usatysfakcjonowani dostępnością wygodnych stojaków rowerowych wewnątrz i na zewnątrz budynku. Dodatkowa stacja serwisowa rowerów dopełni szczęścia.

Niewątpliwym atutem mieszkań na Tumsky Residencepiękne drewniane okna, trzyszybowe, dwukomorowe, o dużych przeszkleniach od podłogi do sufitu, wpuszczające mnóstwo naturalnego światła. Cały profil okienny jest energooszczędny, co w przyszłości przełoży się na realne oszczędności w portfelu mieszkańców inwestycji. Okna są częścią loggii w stylu nadmorskim, które doskonale wpisują się w klimat rzeki, zapewniając relaks po dniu pełnym wrażeń.

Kolejnym atutem mieszkań na Tumsky Residence jest ekologiczny dach mansardowy, składający się z elementów drewnianych oraz systemu VestaEco, zwieńczony nowoczesną ceramiczną dachówką karpiówką. Naturalnym surowcem do produkcji płyt VestaEco są włókna lignocelulozowe z powszechnie dostępnych roślin zbóż jednorocznych, takich jak pszenica czy żyto. To rozwiązanie chroni lasy i otaczającą przyrodę. Dach jest energooszczędny, posiada także doskonałe parametry termiczne i akustyczne.

Z kolei elewacje ścian zewnętrznych i lukarn na Tumsky Residence to trzy warstwy: pustak ceramiczny, izolacja oraz płytka klinkierowa o unikatowej estetyce Bastille Wall. Energooszczędne elewacje zapewniają wysoki komfort termiczny i akustyczny. Płytka klinkierowa wybrana została w szacunku do historii i uzgodniona z Miejskim Konserwatorem Zabytków.

Na inwestycji Tumsky Residence pojawią się dwie najnowocześniejsze windy Schindler 3000-pierwsze na rynku polskim. Szwajcarska technologia plus najwyższy poziom efektywności energetycznej ograniczą wpływ budynku na środowisko. Regeneracyjny napęd, innowacyjne środki trakcyjne i oświetlenie LED, zapewnią komfort podróżowania, cichą i płynną jazdę, wysoką wydajność i niezawodność, a także najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stal szczotkowana oraz dotykowy panel sterujący to elementy wykończenia premium.

Chcesz zainwestować w mieszkanie, ale przeraża Cię wizja jego wykańczania, doboru materiałów? Brakuje Ci czasu? Nie masz do tego głowy? Pomożemy Ci GRATIS zaprojektować Twoje własne wymarzone mieszkanie! Przemyślany koncept i dokładny kosztorys oszczędzi Twój czas, portfel i nerwy! Już teraz - przy zakupie mieszkania na Tumsky Residence otrzymasz PROJEKT WNETRZ GRATIS! Wiosenna promocja obejmuje mieszkania dwu- i trzypokojowe. Przy zakupie mieszkania 2-pokojowego, projekt wnętrz gratis - to pakiet srebrny, o wartości 6.300 zł brutto, natomiast przy zakupie mieszkania 3-pokojowego, projekt wnętrz gratis - to pakiet złoty, o wartości 10.600 zł brutto.

Zakres prac PAKIETU SREBRNEGO obejmuje projekt zmian w układzie ścian działowych, wraz z lokalizacją otworów drzwiowych, punktów świetlnych, gniazdek, włączników i punktów wod.-kan., projekt wykończenia ścian, sufitów i posadzek, projekt łazienki, propozycję oświetlenia oraz mebli gotowych, koncepcję zabudowy kuchni, wraz z wizualizacją roboczą, koncepcję mebli pod wymiar (np. szafy wnękowe), zestawienie materiałów wykończeniowych, oświetlenia oraz mebli gotowych (za wyjątkiem kuchni pod wymiar i mebli pod wymiar) oraz 4 spotkania po 2h z projektantem.

Zakres prac PAKIETU ZŁOTEGO obejmuje wszystkie prace ujęte w pakiecie srebrnym powyżej, a ponad to projekt zabudowy kuchni pod wymiar oraz mebli pod wymiar wraz z wyceną producenta, 5 wizualizacji poglądowych pomieszczeń (kuchnia, łazienka, salon, 2 pokoje) oraz dodatkowe 8h spotkań z projektantem.

Zaawansowanie inwestycji Tumsky Residence na dzień dzisiejszy wynosi już 97%. Obecnie inwestycja jest na ukończeniu. Realizowane są części wspólne, a także prowadzone prace w ramach zagospodarowania terenu. Przewidywany termin oddania mieszkań do użytkowania przypada na III kwartał 2021.

Wyjątkowe miejsce, komfortowe mieszkania, ekologiczne rozwiązania. Tumsky Residence to inwestycja, która powstaje w szacunku do historii i środowiska naturalnego, - czego chcieć więcej?

Zainteresowany mieszkaniem na Tumsky Residence? Wybierz jedno z dziewięciu promocyjnych mieszkań i zadzwoń 790 860 740, 790 550 670 lub napisz na: [email protected]

Aktualna lista dostępnych mieszkań, wraz z rzutami 2D, 3D oraz spacerami wirtualnymi na: https://www.dom-eko.com.pl/oferta/tumsky-residence/

Tutaj również postępy z budowy oraz najnowsze zdjęcia.

Folder oraz film o inwestycji można pobrać ze strony: https://www.tumsky.pl/

Zapraszamy również na nasze konta na Social Media:

https://www.facebook.com/DomEkoDeweloper
https://www.facebook.com/TumskyResidence/
https://www.instagram.com/dom_eko_deweloper/
https://www.youtube.com/watch?v=9xSvckJOsdU&t=3s

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro