Reklama
Reklama

Poznań Moto Fest na MTP: osobne wejście dla zaszczepionych

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. MTP
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. MTP

19 i 20 czerwca fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak dowiedziało się Radio Poznań osoby zaszczepione nie będą wliczane do liczby zwiedzających, będą też wchodzili innym wejściem.
Możemy wpuścić jedną osobę na 15 metrów kwadratowych - mówi w rozmowie z Radiem Poznań dyrektor Moto Fest Łukasz Wołonkiewicz. Wytyczne dotyczą liczby zwiedzających w jednym momencie. Tak, że jesteśmy przygotowani na kilkanaście tysięcy osób łącznie przez cały weekend. Będziemy mierzyć tutaj natężenie wejść i natężenie zwiedzających. Osoby zaszczepione będą miały szybką ścieżkę, bo wiadomo, że osoby zaszczepione nie wliczają się do limitów rządowych, dlatego przygotowaliśmy wejścia dla osób zaszczepionych. Pomoże nam to też w liczeniu właśnie tych osób - dodaje.

Jak tłumaczą organizatorzy, by potwierdzić swoje szczepienie nie wystarczy "kartonik z datami". Trzeba posiadać paszport covidowy . Pełne szczepienie należy potwierdzić zaświadczeniem z kodem QR

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
61.76 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro