Reklama

Poznań Moto Fest na MTP: osobne wejście dla zaszczepionych

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. MTP
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. MTP

19 i 20 czerwca fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Jak dowiedziało się Radio Poznań osoby zaszczepione nie będą wliczane do liczby zwiedzających, będą też wchodzili innym wejściem.
Możemy wpuścić jedną osobę na 15 metrów kwadratowych - mówi w rozmowie z Radiem Poznań dyrektor Moto Fest Łukasz Wołonkiewicz. Wytyczne dotyczą liczby zwiedzających w jednym momencie. Tak, że jesteśmy przygotowani na kilkanaście tysięcy osób łącznie przez cały weekend. Będziemy mierzyć tutaj natężenie wejść i natężenie zwiedzających. Osoby zaszczepione będą miały szybką ścieżkę, bo wiadomo, że osoby zaszczepione nie wliczają się do limitów rządowych, dlatego przygotowaliśmy wejścia dla osób zaszczepionych. Pomoże nam to też w liczeniu właśnie tych osób - dodaje.

Jak tłumaczą organizatorzy, by potwierdzić swoje szczepienie nie wystarczy "kartonik z datami". Trzeba posiadać paszport covidowy . Pełne szczepienie należy potwierdzić zaświadczeniem z kodem QR

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
9.04 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro