Reklama
Reklama

Uwaga! Od nocy zmieni się organizacja ruchu w rejonie ul. Kurlandzkiej

fot. PIM

W ciągu ul. Kurlandzkiej budowany jest na nowo wiadukt nad ul. Krzywoustego oraz dwa nowe ronda po obu stronach przeprawy.

Przypominamy, że najbliższe zmiany wprowadzone będą w rejonie skrzyżowań ul. Kurlandzkiej z Wiatraczną i Bobrzańską, jednak dzień wcześniej niż pierwotnie zapowiadaliśmy - w nocy z 14 na 15 czerwca (z poniedziałku na wtorek). Przyspieszenie terminu wynika z postępu prac i konieczności zmian technologicznych - informują urzędnicy PIM.

Wprowadzana organizacja ruchu pozwoli na kontynuację robót przy budowie nowych rond na skrzyżowaniach ul. Kurlandzkiej z Wiatraczną i Bobrzańską. Zmiana będzie polegać na przełożeniu ruchu na nowo wybudowane części dróg oraz rond. Umożliwi kontynuację robót w miejscach, gdzie aktualnie odbywa się ruch pojazdów. W dalszym ciągu utrzymany będzie przejazd jednokierunkowy. Ponadto w rejonie skrzyżowania ul. Kurlandzkiej i Wiatracznej zamknięty zostanie wjazd i wyjazd z osiedla Czecha. Ze względu na budowę nowych chodników i dróg rowerowych zmieni się też ruch pieszy przy tym skrzyżowaniu - będą oni kierowani na równoległy ciąg - dodają urzędnicy.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.


Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
5.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro