Reklama
Reklama

GOAP o sytuacji na osiedlu Warszawskim: "pracownicy są w trakcie sprzątania i odbierania odpadów". Ale "mogą nastąpić" kolejne opóźnienia

fot. GOAP
fot. GOAP

O sprawie pisaliśmy rano.

Rano pisaliśmy o nałożeniu się dwóch problemów na osiedlu Warszawskim. W środę GOAP, zgodnie z harmonogramem, nie odebrał odpadów od mieszkańców. Wykorzystały to dziki, które poprzewracały kubły i powyciągały z nich śmieci powodując spory bałagan.

Do sprawy odniósł się Związek Międzygminny Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej. - W związku z docierającymi do nas informacjami na temat braku odbioru odpadów komunalnych w dniu 09 czerwca, a także przewrócenia pojemników przez dziki na terenie osiedla Warszawskiego w Poznaniu informujemy, że pracownicy firmy wywozowej są w trakcie sprzątania i odbierania tych odpadów - wyjaśnia Roksana Wołoszczuk z GOAP.

Związek Międzygminny równocześnie ma prośbę do mieszkańców. - Z uwagi na nadzwyczajne okoliczności nieprzewidziane przez Wykonawcę mogą nastąpić opóźnienia w realizacji odbiorów na terenie sektora IV - Poznań Nowe Miasto Północ i Południe. Rekomendujemy, aby pojemniki i worki w przypadku opóźnień zostały zabezpieczone na noc i wystawione ponownie przed posesję do godz. 6:00 rano następnego dnia. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro