Reklama
Reklama

Kolejna akcja łowców pedofilów w Wielkopolsce

fot. Wataha- Na tropie Pedofilii / FB
fot. Wataha- Na tropie Pedofilii / FB

Tym razem w Ostrowie Wielkopolskim.

W niedzielę grupa Wataha - Na tropie Pedofilii przeprowadziła akcję w Ostrowie Wielkopolskim. - Podejrzany Marcin, 40 lat, jak się później okazało zatrzymany po raz drugi (wcześniej postarała się o to ekipa z Łowca pedofilów - Polsat Play) za pedofilię. Proponował dziewczynce 14 lat seks i inne czynności seksualne - informuje grupa na Facebooku. - W Ostrzeszowie podzieliliśmy się na dwie ekipy, jedna jechała pociągiem wraz z pozorantką, a druga miała zabezpieczyć teren dworca wraz z naszymi przyjaciółmi z Pantera Security i policjantami z wydziału kryminalnego KPP Ostrów Wielkopolski, gdzie podejrzany miał się spotkać z dziewczynką - dodaje.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Po godzinie 15.00 pozorantka z obstawą podjechała na peron i wyszła z pociągu. Podejrzany ją rozpoznał i wówczas został ujęty oraz przekazany policji, która wyjaśnia tę sprawę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
13.04 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro