Reklama
Reklama

Kolejna aukcja lokali użytkowych ZKZL

Jeden z lokali do wylicytowania | fot. ZKZL
Jeden z lokali do wylicytowania | fot. ZKZL

Odbędzie się 15 czerwca, a do wylicytowania będą 22 lokale.

To druga aukcja w tym roku. - Pierwsza, która odbyła się w marcu była premierową edycją, zorganizowaną na specjalnie dedykowanej stronie internetową: www.aukcjelokali.pl. Dzięki łatwemu rozwiązaniu chętni na wynajęcie lokali użytkowych od Miasta będą mogli wylicytować lokal bez wychodzenia z domu. Poprzednia aukcja okazała się sukcesem, bo spółce udało się wylicytować 10 lokali użytkowych. Mimo stopniowej poprawy sytuacji w kraju związanej z pandemią koronawirusa Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych postanowił kontynuować aukcje lokali przez internet. Wiele pozytywnych głosów od najemców po pierwszej edycji zachęciło spółkę do kontynuowania aukcji właśnie w tej formie - informuje Łukasz Kubiak z ZKZL.

Aukcja rozpocznie się w południe 15 czerwca. Konieczne jest zarejestrowanie się na dedykowanej stronie internetowej i wpłacenie wadium do 14 czerwca. Wadium jest ustalane indywidualnie dla każdego lokalu. - Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej. Warto przypomnieć, że wszystkie wyszczególnione pomieszczenia można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem lokalu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego - dodaje.

W ofercie będą 22 lokale o powierzchni od 19,5 do 140 metrów kwadratowych. - Potencjalni najemcy znajdą lokale przeznaczone zarówno na działalność handlowo-usługową jak i gastronomiczną. Do wylicytowania będą lokale użytkowe w atrakcyjnych lokalizacjach. Przedsiębiorcy będą mogli ubiegać się m.in. o lokale przy ul. Za Groblą, Podgórnej, Ratajczaka czy Al. Marcinkowskiego. W trakcie aukcji będzie można też wylicytować lokal użytkowy w nowej inwestycji ZKZL przy ulicy Hulewiczów na poznańskim Piątkowie - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro