Reklama

Dreamlinerem z Poznania na egzotyczne wakacje! 4 międzykontynentalne połączenia z Ławicy od jesieni

Jedna z wizyt Dreamlinera w Poznaniu | fot. Port Lotniczy Poznań Ławica na FB
Jedna z wizyt Dreamlinera w Poznaniu | fot. Port Lotniczy Poznań Ławica na FB

Biuro podróży Rainbow jesienią uruchamia nowe bezpośrednie połączenia z Ławicy.

W środę w trakcie konferencji prasowej zorganizowanej na poznańskiej Ławicy ogłoszono, że od listopada będzie można polecieć z Poznania bezpośrednio Dreamlinerem w kilka egzotycznych miejsc. - Uruchamiamy 4 rejsy w tygodniu na egzotyczne wakacje Dreamlinerem z Poznania. To pierwsza taka duża operacja na zachodniej ścianie Polski. To jest 1000 turystów z Poznania tygodniowo, którzy będą mogli polecieć na wakacje - mówił Maciej Szczechura z Rainbow.

Dokąd konkretnie polecimy? Od listopada loty zostaną uruchomione do Meksyku, na Kubę oraz do Dominikany. Prawdopodobnie po Bożym Narodzeniu, gdy ustabilizuje się sytuacja epidemiologiczna w Tajlandii, polecimy i do tego kraju z Poznania. - Sezon zimowy 2020 / 2021 był wyjątkowo dobry dla turystyki egzotycznej. Zimą uruchomiliśmy połączenia do Meksyku i do Dominikany z Warszawy, Katowic. Cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego taki odważny krok z Poznania - dodał.

Latem Rainbow oferuje wylot z Poznania do 17 destynacji. - Latamy 25 razy w tygodniu z Poznania. To jest dużo biorąc pod uwagę sezon, który mamy. Turystyka dopiero odbija się po kryzysie ostatnich kilkunastu miesięcy - zaznaczył Szczechura.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
36.98 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro