Reklama
Reklama

Lekkoatletyczne mistrzostwa Polski na Golęcinie: ruszyła sprzedaż biletów

fot. PIM
fot. PIM

W dniach 24-26 czerwca na stadionie POSiR Golęcin odbędą się 97. PZLA Mistrzostwa Polski.

Impreza, będąca jednym z najważniejszych sprawdzianów przed igrzyskami, przyciągnie największe gwiazdy krajowej lekkoatletyki. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

- W obecnym reżimie sanitarnym, dopuszczającym 25-procentowe obłożenie całej widowni, trybuny stadionu lekkoatletycznego na Golęcinie pomieszczą każdego dnia blisko tysiąc kibiców. Jeśli ten limit zostanie zwiększony, do sprzedaży trafi większa pula biletów - powiedział Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, podobnie jak podczas zaplanowanego na 13 czerwca mityngu Poznań Athletics Grand Prix, powiększą widownię obiektu na Golęcinie o dodatkowe tymczasowe trybuny.

Dla kibiców będą dostępne zarówno miejsca na trybunie wschodniej od strony Parku Tenisowego Olimpia (sektor A) jak i trybunie zachodniej od strony nasypu kolejowego (sektor B).

Ceny biletów uzależnione są od sektora i liczby dni. Jednodniowe wejściówki normalne to wydatek 20 (sektor A) lub 40 (sektor B) złotych. Dzieci do lat 3 wejdą na obiekt za darmo, podobnie jak niepełnosprawni, po okazaniu odpowiedniego zaświadczenia.

Wejściówki można nabywać tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
5℃
Poziom opadów:
2.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro