Reklama
Reklama

Głos Wielkopolski z nowym naczelnym. Wcześniej pracował w TVP Info i "Do Rzeczy"

Wojciech Wybranowski | fot. Twitter

Wojciech Wybranowski zastąpi dotychczasowego szefa gazety - Adama Pawłowskiego.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Wybranowski zostanie naczelnym Głosu Wielkopolskiego od 1 czerwca. Adam Pawłowski miał się rozstać z wydawnictwem Polska Press za porozumieniem stron. Naczelnym był od 2007 roku.

Kim jest Wojciech Wybranowski? Pracę w mediach zaczynał w Głosie Wielkopolskim. Ostatnio związany był z TVP Info, gdzie pisał m.in. felietony na stronę internetową stacji. W międzyczasie współpracował m.in. z "Do Rzeczy" czy Wirtualną Polską. W sieci krąży także zdjęcie, na którym Wojciech Wybranowski ma wyciągniętą rękę i można odnieść wrażenie, że wykonuje faszystowski gest. Tłumaczono, że na zdjęciu tym zamawia 5 piw.

Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego poznańskiej gazety jest już kolejną w ostatnich tygodniach wśród tytułów należących do grupy Polska Press. Właścicielem Polska Press od niedawna jest państwowa spółka PKN Orlen. Do tej pory poinformowano o zmianach na stanowiskach redaktorów naczelnych gazet należących do grupy m.in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu czy Zielonej Górze.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
16.69 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro