Reklama
Reklama

Szczepienia na Stadionie Miejskim niemal od ręki: "pierwsze wolne terminy już na początku czerwca"

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Na poznańskim stadionie można zaszczepić się m.in. szczepionką Pfizer.

W maju na Stadionie Miejskim otwarto Punkt Szczepień Powszechnych. Zaszczepić może się tu nawet 12 tysięcy osób tygodniowo, ale liczba ta jest uzależniona od liczby szczepionek dostarczonych do punktu. - W najbliższych tygodniach okazji do zaszczepienia na pewno nie zabraknie - obecnie pierwsze wolne miejsca dostępne są już na początku czerwca. W punkcie szczepień podawane są wszystkie preparaty dopuszczone w rządowym programie, w zależności od ich dostępności. W czerwcu dostępne będą m.in. szczepionki firmy Pfizer - wyjaśniają urzędnicy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Ja podkreśla Jacek Jaśkowiak, każda szczepionka jest dobra i spełnia swoje zadanie - chroni przed wirusem. - Zachęcam więc wszystkich poznaniaków i poznanianki, również młodych ludzi, do jak najszybszej rejestracji. Przyjęcie szczepionki nie tylko pomoże uniknąć zachorowania na COVID-19, ale na pewno ułatwi też wakacyjne podróżowanie i pozwoli nam wszystkim wrócić do normalności sprzed pandemii - tłumaczy.

Zarejestrować się na szczepienie na Stadionie Miejskim można na cztery sposoby:

- przez infolinię 989
- e-rejestrację na portalu pacjent.gov.pl
- SMS-em o treści "SzczepimySie" wysłanym na numer 664 908 556 lub 880 333 333
- przez miejską infolinię Poznań Kontakt pod numerem 61 646 33 44.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
33.52 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro