Reklama

Podolany i Strzeszyn: w weekend nie będzie ogrzewania i ciepłej wody

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ri / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. ri / pixabay.com

Z utrudnieniami będą musieli sobie radzić mieszkańcy wielu ulic.

Jak informuje Veolia, w rejonie ulicy Obornickiej przeprowadzane będą prace inwestycyjne, które spowodują przerwę w dostawie ciepła dla mieszkańców Strzeszyna i okolic. Przerwa w dostawie ciepła nastąpi 29 maja o 3.00, a ma się zakończyć o 1.00 w nocy 30 maja.

- Długi czas przerwy w dostawach związany jest z koniecznością wykonania połączonych prac w jednej z komór ciepłowniczych oraz przełączenia sieci DN 200. Mają one na celu przygotowanie do dużej inwestycji planowanej jeszcze w tym roku - budowy przepompowni, która ułatwi i usprawni zarządzanie siecią ciepłowniczą w tym rejonie - informuje Veolia.

Ogrzewania i ciepłej wody nie będzie na ulicach Fieldorfa, Dojazd, Druskienickiej, Firlika, Gombrowicza, Jasielskiej, Hezjoda, Juraszów, Kopczyńskiego, Literackiej, Łużyckiej, Rawicza-Mysłowskiego, Mikke, Cegłowskiej, Obornickiej, Pileckiego, Rymarkiewicza, Sławskiej-Lipczyńskiej, Strzeszyńskiej, Suszki, Syrokomli, Szafran, Śniegockiego, Wańkowicza, Wrzoska, Zawackiej, Żołnierzy Wyklętych i Żymierskiego. Pełna lista adresów dostępna jest TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro