Reklama
Reklama

Szymon Ziółkowski oskarża Jacka Jaśkowiaka: "jego decyzją nie będę spikerem na mityngu w Poznaniu"

fot. Szymon Ziółkowski / FB
fot. Szymon Ziółkowski / FB

O sprawie sportowiec i były poseł PO poinformował na Facebooku.

- Właśnie sie dowiedziałem, ze nie bedę, decyzja prezydenta Jaśkowiaka, spikerem na mityngu 13 czerwca w Poznaniu! JJ znasz się na wszystkim! Fakt, a moje medale to dawno i nieprawda! Szacunek! - napisał w mediach społecznościowych mistrz olimpijski.

Przypomnijmy, że w czerwcu w Poznaniu odbywać się będzie mityng Poznań Athletics Grand Prix. Ziółkowski sugeruje, że był "dogadany" z organizatorami w sprawie bycia spikerem na imprezie, ale przez prezydenta Poznania ostatecznie nim nie zostanie.

Jak podaje TVP Poznań, organizatorem wydarzenia są Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, których rzecznik zapewnia, że nie prowadzono żadnych rozmów w tej sprawie z Szymonem Ziółkowskim. - Dobór zespołu odpowiedzialnego za organizację i obsadę zawodów jest w pełni suwerenną decyzją organizatora - powiedział w rozmowie z telewizją Filip Borowiak.

Ziółkowski wciąż twierdzi, że rozmowy się toczyły, ale nagle POSiR się z nich wycofały. - Jaśkowiak jest ich zwierzchnikiem, a z szefem się nie dyskutuje - skwitował w rozmowie z TVP Poznań sportowiec.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega!
17℃
6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
14.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro