Reklama
Reklama

Kolejna akcja łowców pedofilów w Wielkopolsce: zatrzymano 22-latka

fot. Elusive Child Protection Unit Poland / FB / screen
fot. Elusive Child Protection Unit Poland / FB / screen

Mężczyzna to mieszkaniec Mycielina pod Kaliszem.

To kolejna odsłona akcji Elusive Child Protection Unit Poland - grupy łowców pedofilów. Tym razem członkowie grupy w niedzielę odwiedzili 22-latka spod Kalisza. Z ustaleń grupy wynika, że mężczyzna przedstawiał się w internecie jako 30-latek. Zmienił przy tym swoje imię i podawał się za Kubę. Dodatkowo używał kradzionych zdjęć z sieci. Mężczyzna miał korespondować m.in. z 12-latką, którą namawiał na seks.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

22-latek w trakcie rozmowy z łowcami pedofilów transmitowanej w internecie przyznał, że sam nie wie dlaczego rozmawia z dziećmi w ten sposób i wie, że jest to karalne. Przyznał też, że chce skorzystać z pomocy specjalistów. Co ciekawe, w przeszłości młody mężczyzna został już skazany na rok więzienia w zawieszeniu za pedofilię.

Na miejsce wezwano policjantów, którzy zatrzymali 22-latka. W tej chwili trwa zbieranie materiału dowodowego w jego sprawie. 22-latek ma partnerkę i dziecko.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
63.62 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro