Reklama

Policjanci proszą o pomoc: chcą ustalić tożsamość denata

fot. policja
fot. policja

Ciało mężczyzny znaleziono 16 stycznia w Kłodzie na terenie gminy Rydzyna w powiecie leszczyńskim.

Jak wyjaśniają funkcjonariusze, mężczyzna z wyglądu mógł mieć 40-50 lat. Nie było przy nim żadnych dokumentów. - Ubrany był w ciemną kurtkę, spodnie jeansowe z przełożonym przez szlufki jasnozielonym paskiem, bluzę koloru niebieskiego z napisem "Enea Cup", buty koloru brązowego, typu trekkingowego marki HI-TEC, czapkę zimową koloru czarnego z białym paskiem wokół głowy, rękawice koloru czarnego. Przy zwłokach znaleziono torbę podróżną koloru granatowego z białymi wstawkami z napisem "BUT Spółka Akcyjna", wewnątrz której znajdowały się ubrania i kosmetyki osobiste - opisują.

Policjanci rozesłali do jednostek w całym kraju wizerunek mężczyzny zarejestrowany przez kamery monitoringu, ale to nie przyniosło rezultatów. Poproszono o pomoc Centralne Laboratorium Kryminalistyczne, które wykonało retusz rekonstrukcyjny zdjęć z przeprowadzonych oględzin zwłok.

- Leszczyńscy policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub znają jego tożsamość, o kontakt w godzinach od 7.30 do 15.30 z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego KMP w Lesznie pod nr telefonu 47 77 31 600 lub policjantem prowadzącym postępowanie mł. asp. Tomaszem Sterną pod numerem 47 77 31 699.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
13.71 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro