Reklama
Reklama

Wilda: mural z Krzysztofem Krawczykiem przeniesiony o kilka metrów

fot. Przyjemność / FB

Nietypowa sytuacja na ulicy Różanej.

Już od kilku lat nad Wildzie, konkretnie nad lokalem "Przyjemność" przy ulicy Różanej, można było zobaczyć mural z Krzysztofem Krawczykiem w roli głównej. Od pewnego czasu był częściowo "uszkodzony" - ktoś pomazał jego dolną część.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Obecnie na ścianie można zobaczyć nie jeden, a już dwa murale z Krawczykiem. Są takie same, choć ten nowy jest nieco większy. Powód? Już jakiś czas temu właściciele lokalu, nad którym namalowano pierwotny mural zaapelowali na Facebooku do miasta, by zawalczono o tę ścianę. - Krzysiu może zaraz wyparować i zmienić się w reklamę twojego ulubionego majonezu. Zróbmy hałas, że by tak się nie stało - napisano. Zasugerowano tym samym, że wkrótce mural może zostać przykryty reklamą wielkopowierzchniową. Malowidło postanowiono więc odtworzyć kilka metrów dalej. - To uczucie, kiedy ziomek, co pomazał starego Krawczyka, żeby pomazać nowego będzie musiał usiąść koledze na barana - napisano na facebookowym profilu Przyjemności.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro