Reklama

Wilda: mural z Krzysztofem Krawczykiem przeniesiony o kilka metrów

fot. Przyjemność / FB
fot. Przyjemność / FB

Nietypowa sytuacja na ulicy Różanej.

Już od kilku lat nad Wildzie, konkretnie nad lokalem "Przyjemność" przy ulicy Różanej, można było zobaczyć mural z Krzysztofem Krawczykiem w roli głównej. Od pewnego czasu był częściowo "uszkodzony" - ktoś pomazał jego dolną część.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Obecnie na ścianie można zobaczyć nie jeden, a już dwa murale z Krawczykiem. Są takie same, choć ten nowy jest nieco większy. Powód? Już jakiś czas temu właściciele lokalu, nad którym namalowano pierwotny mural zaapelowali na Facebooku do miasta, by zawalczono o tę ścianę. - Krzysiu może zaraz wyparować i zmienić się w reklamę twojego ulubionego majonezu. Zróbmy hałas, że by tak się nie stało - napisano. Zasugerowano tym samym, że wkrótce mural może zostać przykryty reklamą wielkopowierzchniową. Malowidło postanowiono więc odtworzyć kilka metrów dalej. - To uczucie, kiedy ziomek, co pomazał starego Krawczyka, żeby pomazać nowego będzie musiał usiąść koledze na barana - napisano na facebookowym profilu Przyjemności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
20℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.09 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro