Reklama

ZKZL ma kolejne "mieszkania do remontu". W ofercie 27 lokali

fot. ZKZL
fot. ZKZL

To kolejna edycja programu, który cieszy się dużą popularnością.

- Poprzednia odsłona miała miejsce w pierwszym kwartale tego roku i cieszyła się dużą popularnością wśród poznaniaków. Do spółki wpłynęło ponad 400 wniosków co świadczy o dużym zainteresowaniu programem. Do wyremontowania było 25 lokali z czego większość znalazła już nowych właścicieli - wyjaśnia Łukasz Kubiak z Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Tym razem w ofercie jest 27 lokali o zróżnicowanym metrażu. Są to kawalerki, mieszkania 2-pokojowe, ale też nawet 5-pokojowe mające od 27 do 176 metrów kwadratowych. - Lokale, które są przekazywane przez ZKZL, należy wyremontować w terminie nie dłuższym niż pół roku. W tym czasie osoby, które zadeklarują udział w programie, przez 6 miesięcy nie płacą czynszu, a po wykonaniu wszystkich prac remontowych podpisują umowę najmu na czas nieokreślony - dodaje.

Osoby zainteresowane wynajęciem mieszkania z oferty, muszą do 31 maja złożyć stosowny wniosek w ZKZL. Wszelkie informacje i wykaz mieszkań można znaleźć TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro