Reklama

"Donatanowi c*** w d***. Peja w nowym singlu atakuje producenta, ten odpowiada

fot. instagram.com/pejaslumsattack
fot. instagram.com/pejaslumsattack

Poznański raper znów na czołówkach mediów.

Peja szykuje się właśnie do wydania nowej płyty, zatytułowanej "Ricardo". Premierę zaplanowano na 21 maja, można już zamawiać preorder krążka w trzech różnych wersjach - red standard, blue preorder i deluxe. Ta ostatnia zawiera m.in. pakiet gadżetów.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

W piątek opublikowano teledysk "Ricardo", będący pierwszym klipem promującym krążek o tym samym tytule. Autorem muzyki jest Magiera, odpowiedzialny za produkcję całego albumu. Peja współpracował z nim zresztą także przy kilku poprzednich płytach.

W sobotnie rano singiel miał już prawie 140 tysięcy odtworzeń. Spora jest także liczba publikacji w mediach, a wszystko głównie za sprawą tekstu wspomnianego utworu. - Ja z tego słynę, że zawsze walczę o dobre imię / Nie radzę pluć mi na ksywę ty skurw*****! Chcesz być dowcipny? Bluzgasz mi pod odsłuchem? / Stawiając kropkę nad i choć jedną masz już za uchem? / Liryczny Shotgun wypalam jak w biednego Zauchę / Dla wacków zero szacunku, donatanowi c*** w d*** - rapuje na koniec Peja.

Konflikt pomiędzy raperem i producentem zaczął się kilka lat temu, kiedy Peja skrytykował Donatana za dodanie do albumu "Równonoc" płyty z instrumentalnymi wersjami utworów, co pozwoliło na szybsze zdobycie diamentowej płyty. Następnie Donatan zarzucił Pei "nagrywanie z influenserami", szydził także z jego występu w programie "Agent Gwiazdy". Tym razem producent odniósł się do sprawy pod wpisem o singlu Pei na Facebookowym profilu portalu Glamrap. - Żeby tak chłop chłopu w d***....ehhh. Wanny LGBT, gangsterka na instastories, rapujący influenserzy - nie o taki rap walczyłem! Wracam do POP'u - napisał.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro