Reklama

Kibice wracają na Bułgarską. Ile kosztuje bilet na mecz z Górnikiem?

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

16 maja Lech Poznań podejmie przy Bułgarskiej Górnika Zabrze.

Dzień wcześniej w życie wejdzie kolejny etap znoszenia obostrzeń pandemicznych, zakładający m.in. otwarcie w 25 procentach trybun podczas wydarzeń sportowych, o ile obiekt znajduje się na świeżym powietrzu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

W piątek ruszył pierwszy, zamknięty etap sprzedaży, który potrwa do 11:00 we wtorek. - Pierwszeństwo odbioru biletów przez posiadaczy abonamentów Sezon 2020/21. Karnetowicze sezonowi, aby wejść na mecz, muszą wygenerować bilet w cenie KARNET 0zł. Mogą także dokupić wejściówki dla najbliższych, łącznie ze swojego konta mogą dokupić pięć dodatkowych biletów - informuje na swojej witrynie internetowej Kolejorz. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

W pierwszym etapie prawo nabycia biletów mają ponadto posiadacze karnetów na rundę jesienną obecnego sezonu.

11 maja ruszy sprzedaż otwarta dla wszystkich chętnych. Co ważne, kupiony bilet trzeba będzie samemu wydrukować lub zapisać w smartfonie. W związku z sytuacją pandemiczną karty kibica nie będą aktywne.

Normalne bilety na mecz Lech - Górnik kosztują 25 i 35 złotych. W sprzedaży są też wejściówki ulgowe i te przeznaczone dla dzieci.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro