Reklama
Reklama

Przyczepy wyprzedażowe Biedronki ponownie będą krążyć po Wielkopolsce

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Mobilne outlety popularnej sieci odwiedzą w ciągu najbliższych tygodniu 14 wielkopolskich miast, w tym Poznań.

Biedronka, poza tradycyjnymi sklepami sieci, ma też na terenie Polski 9 sklepów outletowych. Jeden z nich działa w Lesznie. - Format Outletu wykorzystywany jest do organizowania wyprzedaży pełnowartościowych produktów przemysłowych. W dostępnym asortymencie sklepu klienci znajdą przede wszystkim drobny sprzęt AGD, meble, akcesoria, produkty dla dzieci, wybrane artykuły kosmetyczne i chemii gospodarczej czy produkty dla zwierząt. Średnia liczba artykułów w sklepie wyprzedażowym wynosi około 2500-3000 produktów - wyjaśnia sieć.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Ze względu na duże zainteresowanie mobilnymi outletami sieci w ubiegłych latach, Biedronka zdecydowała się ponownie na wypuszczenie w trasę wyprzedażowych przyczep. W maju i czerwcu odwiedzą 18 sklepów w 14 wielkopolskich miastach. - Przyczepy wyprzedażowa to innowacyjna, mobilna formuła sprzedaży zapewniająca jeszcze szerszy dostęp do art. non-food oraz tekstyliów w cenie niższej nawet o 50%. Każda naczepa ma powierzchnię 36 metrów kwadratowych i pomieści aż 15 palet towaru. By maksymalnie zwiększyć komfort zakupów, wyposażyliśmy nasze przyczepy w terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą, a także ogrzewanie i klimatyzację - dodaje.

Gdzie będzie można zrobić zakupy w mobilnych outletach Biedronki? Szczegóły na zdjęciach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
18.98 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro