Reklama

Dziecięcy dramat w mieszkaniu. Rodzice od roku znęcali się nad 4-latkiem

fot. KPP Rawicz

Chłopczyk trafił do szpitala. Ma złamany obojczyk, czeka go operacja.

Kilka dni temu do rawickich policjantów dotarły informacje, że w jednym z mieszkań odgrywa się dziecięcy dramat. Pod jednym adresem zamieszkiwała matka z dwójką dzieci i swoim konkubentem. Czterolatek nie jest wspólnym dzieckiem pary i to na nim skupiła się cała agresja obojga dorosłych.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

W toku prowadzonego postępowania okazało się, że zarówno matka jak i jej konkubent od roku znęcali się zarówno psychicznie jak i fizycznie nad chłopcem. W dniu podjętej interwencji przez policjantów, 4-latek został skierowany do szpitala i poddany badaniu, lekarze stwierdzili u niego złamany obojczyk, uraz wymagał operacji - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy policji w Rawiczu.

Jeszcze tego samego dnia zatrzymano 39-letniego mieszkańca Rawicza. Sąd zastosował wobec mężczyzny 3 miesięczny areszt. Wobec 22-letniej rawiczanki zastosowano dozór policyjny, musi ona 5 razy w tygodniu zgłaszać się w rawickiej jednostce Policji. Kobieta ma ograniczoną władzę rodzicielską, zakaz zbliżania się do swojego syna oraz do członków rodziny sprawujących aktualnie opiekę nad chłopcem - dodaje.

Przy okazji policjanci apelują, by nie być obojętnym i zawsze takie podejrzenia do nich zgłaszać.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
16.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro