Reklama
Reklama

Winklera: 3-letnia dziewczynka ugodzona nożem. Policjanci zatrzymali jej matkę

w tym domu przy ulicy Winklera doszło do tragedii | fot. Google Earth

Dziecko jest w ciężkim stanie.

Do zdarzenia doszło około godziny 11. Poznań Winklera matka pchnęła nożem dziecko. Stan dziecka krytyczny. Dziecko ma około 3 lat. Trwa walka o jego życie w szpitalu - pisze nasz Czytelnik.

Policjanci potwierdzają. W mieszkaniu przy ulicy Winklera 3-letnia dziewczynka została ugodzona nożem. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala. W sprawie zatrzymano 26-letnią matkę dziewczynki. Szczegółów na razie nie znamy, zajmujemy się sprawą - mówi sierż. szt. Marta Mróz z poznańskiej policji. Zatrzymana była trzeźwa.

 • Aktualizacja
  wtorek, 4.05.2021 r., godz. 14.07
  Aktualizacja
  wtorek, 4.05.2021 r., godz. 14.07
  Jak dowiedzieli się dziennikarze Polsat News, dziecka nie udało się uratować. Dziewczynka zmarła po przewiezieniu na blok operacyjny.
 • Aktualizacja
  wtorek, 4.05.2021 r., godz. 18.38
  Aktualizacja
  wtorek, 4.05.2021 r., godz. 18.38
  Skontaktowała się z nami osoba, podająca się za znajomą rodziny w której doszło do tragedii (czego jednak nie można zweryfikować) - "Matka dziecka miała odbieraną opiekę ze względu na patologiczną sytuację w domu i już wcześniejsze problemy tego typu. Dziewczynka trafiła na ponad pół roku do kochającej rodziny zastępczej, która po dzień dzisiejszy starała się o adopcję dziewczynki. Decyzją organów dziewczynka wróciła do matki, która obiecała poprawę i lepsze warunki dzięki pomocy socjalnej. Minęło kilka miesięcy i wydarzył się taki dramat.".
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
11℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
11.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro