Reklama

Tragiczne odkrycie w lesie: nie żyje 67-latek

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Mieszkaniec Leszna prawdopodobnie wybrał się na spacer.

Jak podaje portal elka.pl, około godziny 11.00 poinformowano służby o nieprzytomnym mężczyźnie odnalezionym w lesie w rejonie ulicy Osieckiej w Lesznie. Telefon pod numer alarmowy miał wykonać biegacz, który wybrał się tu na trening. Gdy na miejsce dojechała karetka okazało się, że na ratunek jest już za późno - mężczyzna nie żył.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-latek wybrał się do lasu na spacer. Miał ze sobą kijki do nordic walkingu. Okoliczności jego śmierci wyjaśniają policjanci.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro