Reklama

40-latka zmarła podczas cesarskiego cięcia. Sprawę bada prokuratura

Zdjęcie ilustracyjne | fot. sasint / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. sasint / pixabay.com

Do zdarzenia doszło w kaliskim szpitalu.

Jak przekazuje portal Wlkp24.info kobieta zmarła na stole operacyjnym podczas porodu poprzez cesarskie cięcie . Sprawą zajęła się prokuratura. Mogę potwierdzić, że prokuratura prowadzi w tej sprawie czynności. Sekcja odbyła się dzisiaj w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi. Materiały w tej sprawie zostały przekazane do Prokuratury Regionalnej w Łodzi i to ta jednostka będzie prowadzić dalsze postępowanie - poinformował w rozmowie z lokalnym portalem prok. Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Odpoczynek nad morzem? Magia pustych plaż, szum fal, relaks w ciszy. Zarezerwuj pobyt już dziś, naładuj baterie nad Bałtykiem.
REKLAMA

Okoliczności śmierci kobiety będą szczegółowo wyjaśniane. Ojciec dziecka i starsze rodzeństwo objęci zostali opieką psychologiczną.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
32.30 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro