Reklama
Reklama

Kolejne utrudnienia w związku z budową trasy na Naramowice

fot. PIM
fot. PIM

Tym razem w rejonie ulicy Lechickiej i na terenie Parku Szelągowskiego.

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulicy Lechickiej zajdą już w nocy z piątku na sobotę. Prace będą prowadzone przy stacji paliw w rejonie Naramowickiej. - To prace przygotowawcze do zmiany organizacji ruchu, która wprowadzona będzie na czas kolejnego etapu budowy dwupoziomowego węzła Lechicka/Naramowicka. Planowany na początek maja zakres robót nie obejmuje układu drogowego, którym obecnie poruszają się kierowcy. Prace toczyć się będą na terenie wyłączonym z ruchu, jednak mogą wystąpić chwilowe utrudnienia wynikające z poruszania się ekip budowlanych i działań wymagających wykorzystania większych pojazdów - wyjaśniają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

Tuż po długim weekendzie, we wtorek 4 maja, ruszy kolejny etap prac w ciągu ulicy Szelągowskiej. Będzie tam kładziony kabel, który zasili trasę tramwajową na Naramowice. - Nadchodzący etap będzie dotyczył parku Szelągowskiego i spowoduje zamknięcie wschodniego (przylegającego do parku) ciągu komunikacyjnego dla pieszych i rowerzystów, między przystankiem Winogrady n/ż w kierunku północnym oraz ulicą Wilczak. Osoby poruszające się w tym rejonie prosimy o kierowanie się na zachodnią stronę ul. Szelągowskiej - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
30.56 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro