Reklama

HCP: pacjent wyskoczył z okna i spadł na auto. "Doszło do regularnej bijatyki"

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Do zdarzenia doszło w środę około 17.00.

- Niebezpieczna sytuacja w szpitalu HCP przy ulicy 28 Czerwca 1956. Około godziny 17 z okna na drugim piętrze oddziału psychiatrii wyskoczył pacjent. Mężczyzna spadł na zaparkowany pod oknami samochód, po czym prawdopodobnie będąc w szoku, zaczął uciekać. Doszło do szarpaniny przy próbie obezwładnienia go przez pracowników szpitala. Mężczyzna był bardzo agresywny w stosunku do medyków, jak i do przypadkowych świadków - napisał do nas Czytelnik. - Pacjenta próbowali powstrzymać ratownicy medyczni ze stojącej pod oddziałem karetki. Doszło do regularnej bijatyki - dodaje.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Lesław Lenartowicz, prezes zarządu spółki zarządzającej szpitalem HCP potwierdza nam, że taka sytuacja miała miejsce. - Pacjent wyskoczył z okna, ale na pierwszym piętrze. Był bardzo pobudzony i rzeczywiście spadł na auto. Udało się go obezwładnić. Ponownie trafił na oddział, gdzie jest poddawany leczeniu - mówi. O sprawie poinformowano policję.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro