Reklama

Awaria sieci ciepłowniczej: nie będzie ogrzewania i ciepłej wody

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ri / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. ri / pixabay.com

Z utrudnieniami muszą się liczyć mieszkańcy okolic ulicy 23 Lutego oraz Starego Rynku.

- W związku z rozszczelnieniem sieci ciepłowniczej (DN 200 mm) w okolicach ul. 23 Lutego, służby techniczne Veolii Energii Poznań rozpoczęły usuwanie tej awarii 22 kwietnia. Przewidywany czas przerwy w dostawie ciepła wyniesie około 15 godzin - informuje Piotr Gruszka z Veolii.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Przerwa w dostawie ciepła rozpocznie się w piątek rano i zakończy się w piątek wieczorem. - Czas usuwania awarii związany jest z warunkami terenowymi w miejscu usuwania awarii - duży udział prac wykonywanych ręcznie. Zapewniamy, ze służby techniczne Veolii bez zbędnej zwłoki przystąpiły do działań naprawczych, by okres braku ciepła trwał jak najkrócej. Przepraszamy naszych klientów i odbiorców ciepła za niedogodności oraz prosimy o wyrozumiałość. Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej usunąć awarie i przywrócić normalny stan dostaw - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
11.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro