Reklama

Ryanair zbazuje 4 samoloty w Poznaniu. Latem 22 trasy i 50 lotów tygodniowo

Zdjęcie ilustracyjne | fot. materiały prasowe
Zdjęcie ilustracyjne | fot. materiały prasowe

Pasażerowie będą mieli w czym wybierać.

O tym, że lotniska nie tylko w Polsce, ale też innych krajach, są w trudnej sytuacji, nie trzeba chyba nikomu przypominać. Pandemia ograniczyła możliwość podróżowania, dlatego informacje o próbie powrotu do normalności z pewnością cieszą miłośników latania.

W czwartek linia Ryanair ogłosiła, że rozszerza rozkład lotów z Poznania na lato. - Ryanair będzie wykonywał ponad 50 lotów tygodniowo na 22 trasach, w tym 4 nowych m.in. do Chorwacji, Włoch oraz na Ukrainę - informuje przewoźnik. Dodatkowo w Poznaniu zbazowane zostaną cztery samoloty linii.

Nowe trasy to te do Puli w Chorwacji, Wenecji we Włoszech, Lwowa na Ukrainie oraz Birmingham w Anglii. Loty do tych destynacji odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Ale to nie wszystko. Ryanairem polecimy też z Poznania m.in. do Alicante, na Maltę, Korfu, do Barcelony, Odessy czy Billund, a więc królestwa klocków LEGO.

- Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie przesunąć termin podróży w ramach 0 złotych opłaty za zmianę do końca października 2021 roku - informuje Olga Pawlonka z Ryanair.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.68 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro