Reklama
Reklama

Tajemniczy wypadek i pożar pod Kwilczem. Auto spłonęło, w środku nikogo nie było

fot. JRG Międzychód, OSP Kwilcz
fot. JRG Międzychód, OSP Kwilcz

Do zdarzenia doszło około 3.00 na trasie Kwilcz - Sieraków w powiecie międzychodzkim.

- Po dojeździe pierwszych zastępów jednostek ochrony przeciwpożarowej rozpoznano, że pali się cały samochód osobowy, który wypadł z drogi i znajduje się na poboczu. Strażacy zabezpieczali teren i przystąpili do gaszenia pożaru. Następnie z uwagi na brak kierującego pojazdem na miejscu zdarzenia przystąpiono do przeszukania najbliższej okolicy w celu odnalezienia potencjalnych poszkodowanych - informują strażacy z Międzychodu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Międzychodzka policja potwierdza, że samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i stanął w płomieniach. - Auto spaliło się doszczętnie. W pojeździe i okolicy nie było żadnych osób. Policjanci dokonali oględzin, na podstawie zebranego materiału ustalają jak doszło do zdarzenia. Mundurowi szukają osób, które mogły jechać tym autem. Prosimy o pomoc ewentualnych świadków zdarzenia - nr tel. 477736211 lub 112 - apelują.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
94.96 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro