Reklama
Reklama

Zakrwawiony, nagi mężczyzna zapukał do drzwi seniorów. Potrzebował pomocy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ricardo Santeugini/freeimages.com

Do zdarzenia doszło w powiecie gostyńskim.

O sprawie poinformował portal Gostyn24.pl. Kilka dni temu do drzwi starszego małżeństwa w Goli zapukał 33-latek. Mężczyzna był cały we krwi. Nie miał na sobie ubrania. Seniorzy natychmiast udzielili mu pomocy wezwali też pogotowie i policję.

Jak informują dziennikarze lokalnego portalu mężczyzna został dotkliwie pobity. Według wstępnych ustaleń wszystko mogło zostać zaplanowane między innymi przez 18-latka, który był w w konflikcie z 33-letnim mieszkańcem Gostynia. Nastolatek miał w ten sposób z kolegami wymierzyć sprawiedliwość, jak tłumaczył za długi i pomówienia. Do swojego planu miał namówić swojego 18-letniego kolegę i jego ojca.

Mężczyźni mieli wziąć poszkodowanego do samochodu i z nim jeździć. Ten nie wiedział, że ojciec i syn są w zmowie z nastolatkiem, z którym był w konflikcie. W końcu mężczyźni dotarli do nieczynnej stacji kolejowej w Kosowie. Tam 33-latek został zaatakowany. Wyszarpali pokrzywdzonego z samochodu marki Mazda, którego był pasażerem. Zaczęło się bicie, kopanie, i rzucanie ofiara o ziemię. W pewnym momencie sprawcy nakazali 33-latkowi rozebranie się. Zabrali mu telefon i powerbank o wartości około tysiąca złotych - przekazuje w rozmowie z lokalnym portalem prokurator Jacek Masztalerz, prokurator rejonowy w Gostyniu.

Napadnięty mężczyzna wykorzystał moment nieuwagi i uciekł szukając pomocy. Podejrzani zostali już zatrzymani. Wszyscy zadeklarowali, że dobrowolnie poddadzą się karze. Może im grozić nawet 12 lat wiezienia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro