Reklama
Reklama

Czy poza miastem jest lepiej? Przekonaj się na Drzwiach Otwartych

Od kilku lat zauważalny jest trend w ucieczce poza miasto. Pokolenia osób urodzonych w latach 80-tych i 90-tych stają przed decyzją zakupu nieruchomości. Możliwe, że wśród tych osób jesteś również Ty. Pokolenia te wychowały się z reguły w blokach z wielkiej płyty i teraz zaczynają rozważać, czy ucieczka poza miasto jest lepszą alternatywą, niż zakup ciasnego mieszkania.

Przeglądając oferty, można znaleźć sporo inwestycji poza granicami miasta, jednak większość z nich zakłada budowę kilku domów, bez dbałości o infrastrukturę. Jeśli jednak dobrze poszukasz, znajdziesz inwestycję, która wyróżnia się na tle pozostałych. To osiedle Dąbrówka - Leśna Polana. W gminie Dopiewo, od ponad 20 lat, osiedla buduje deweloper Linea. Firma, która dba nie tylko o wysoki standard oddawanych mieszkań, ale przede wszystkim o to, aby stworzyć dobre warunki do życia mieszkańcom. Dlatego też współpracuje ściśle z lokalnymi władzami, przekazując tereny i projekty pod budowę szkół, przedszkoli i terenów rekreacyjnych.

Osiedle Dąbrówka - Leśna Polana

Kluczowym założeniem osiedla jest zapewnienie dobrej komunikacji z Poznaniem. Stacja Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, z której do centrum miasta dojedziesz w 15 minut, znajduje się zaledwie 2 km od osiedla.

Osiedle Dąbrówka - Leśna Polana, to propozycja dla osób, które chcą mieszkać w otoczeniu natury, a jednocześnie mieć możliwość dojazdu do centrum Poznania w zaledwie 20 minut.

Inwestycja dewelopera Linea znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Odwiedzając to miejsce po raz pierwszy, zwrócisz uwagę na kameralną zabudowę. Następnie zauważysz szerokie drogi wewnątrz osiedla, place zabaw i zadbaną zieleń.

Od 2019 roku funkcjonuje tutaj również nowe przedszkole, które już po roku zostało rozbudowane o oddział żłobkowy. Wraz z rozwojem osiedla pojawia się infrastruktura. W zeszłym roku powstał budynek handlowo-usługowy, w którym znajduje się sklep i kawiarnia. Pojawił się również nowy plac zabaw oraz indywidualnie zaprojektowana strefa Street Work-out. Nowością z kolei jest osiedlowy warzywniak prowadzony jest przez lokalnych mieszkańców.

Nowa oferta - ekologiczne ogródki

Moda na ekologiczną uprawę warzyw i owoców trwa w najlepsze. W odpowiedzi na proekologiczne trendy deweloper Linea przygotował dla swoich klientów nową ofertę, która już teraz spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców. Na osiedlu inwestora pojawiają się różne typy nieruchomości. Oprócz domów i mieszkań z ogrodami dostępne są również mniejsze lokale z balkonem lub tarasem. Stąd też dla osób, które marzą o własnych uprawach dostępne będą eko-grządki inspirowane znanymi już w dużych miastach Rodzinnymi Ogródkami Działkowymi. Projekt rozpocznie się już w tym roku.

Podstawą w prowadzeniu ogródków będzie ekologiczna i całkowicie naturalna uprawa, która ma sprzyjać prowadzeniu zdrowego i proekologicznego trybu życia.

Drzwi Otwarte 24-25.04.2021

W dniach 24 i 25 kwietnia, w godzinach od 10:00 do 16:00 deweloper Linea zaprasza wszystkich na Drzwi Otwarte. Zobaczyć będzie można nie tylko mieszkania, ale i całą infrastrukturę.

To okazja nie tylko do poznania szerokiej oferty mieszkań, ale także miło spędzonego weekendu i odkrycia wyjątkowego miejsca do zamieszkania, jakim jest osiedle Dąbrówka - Leśna Polana.

W tym czasie będzie również możliwość odwiedzenia inwestycji realizowanej w Murowanej Goślinie. To kolejne osiedle w znakomitej okolicy realizowane przez dewelopera Linea.


Więcej szczegółów dotyczących oferty znajduje się na stronie www.dabrowka.com.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
3.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro