Reklama

Gigantyczna kolejka po rośliny przed Stadionem Miejskim. "Będziemy to wyjaśniać"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Jacek Jaśkowiak odniósł się do sprawy weekendowej imprezy, która odbyła się na stadionie przy ulicy Bułgarskiej.

Już w sobotę informowaliśmy o wielkiej kolejce, która utworzyła się przy Stadionie Miejskim. Kilkaset osób oczekiwało na wejście do obiektu, by wziąć udział w kiermaszu kwiatów, który się tam odbywał. Organizatorzy podkreślali, że na terenie wydarzenia obowiązuje dezynfekcja rąk, dystans, limit klientów oraz obowiązek zakrywania ust i nosa.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

W poniedziałek Jacka Jaśkowiaka zapytano o to, czy sprawa gigantycznych kolejek będzie wyjaśniana. Prezydent był gościem Kamili Biedrzyckiej w Super Raporcie Super Expressu. - Będziemy wyjaśniać tego typu rzeczy i na pewno będziemy współpracować z wojewodą i innymi organami. Będziemy też prosić o lepsze zachowanie mieszkańców. Nie ma nic ważniejszego niż to, żeby ludzie rozumieli pewne ryzyko zagrożeń - mówił prezydent Poznania.

Festiwal roślin to wydarzenie, które odbyło się nie tylko w Poznaniu. Kolejne wydarzenia są zaplanowane w miastach na terenie całego kraju i z pewnością będą się cieszyć podobnym zainteresowaniem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.55 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro