Reklama

Janusz Góra po meczu z Legią: możemy czuć niedosyt

fot. LT

Janusz Góra poprowadził Lecha Poznań w meczu z Legią Warszawa.

Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. - Możemy czuć mały niedosyt, bo chyba mieliśmy więcej klarownych sytuacji. po których mogliśmy zdobyć bramkę. Chciałem pochwalić drużynę a podjęcie walki i postawienie Legii wysokich wymagań. O ile się nie mylę, to rywale stworzyli tylko jedną klarowną okazję - komentował szkoleniowiec.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

- Chcieliśmy grać ofensywnie, czasem to się udawało, Legia też dobrze broniła. Bierzemy ten punkt z małym niedosytem i pracujemy dalej - dodał.

Tymczasowy trener zdecydował się na zmianę ustawienia i wystawił skład z trzema stoperami. - Od początku tygodnia pracowaliśmy nad tą koncepcją i przez 5 dni przygotowywaliśmy zespół. Rozmawialiśmy z zawodnikami, analizowaliśmy kto mógłby zagrać na poszczególnych pozycjach i doszliśmy do wniosku, że drużyna chce tego impulsu. Szkoda, że nie zdobyliśmy bramki, bo na nią zasłużyliśmy - podsumował Janusz Góra.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro