Reklama
Reklama

Huk w środku nocy obudził mieszkańców. Eksplodował kolejny bankomat

fot. Sebastian Kalak - pkr24.pl
fot. Sebastian Kalak - pkr24.pl

Bankomat został dziś wysadzony w powiecie krotoszyńskim.

Jak informuje portal krotoszynska.pl do zdarzenia doszło w Zdunach. Około godziny 3 mieszkańców kamienic w okolicach rynku obudził ogromny huk. Okazało się, że eksplodował bankomat znajdujący się w ścianie jednej z kamienic. Siła eksplozji była tak duża, że urządzenie wyrwało ze ściany.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - bo Twoje zdrowie zasługuje na najlepszą opiekę. Blisko morza. Blisko zdrowia. Blisko Ciebie. Zarezerwuj już dziś! www.subaltyk.pl
REKLAMA

Na miejscu cały czas działają policjanci. Obecnie zabezpieczane są ślady. Na razie nie mamy informacji, czy sprawcom udało się ukraść pieniądze.

To już kolejne tego typu zdarzenie w Wielkopolsce w ostatnim czasie - między innymi w Wielkanocny Poniedziałek do podobnej sytuacji doszło w Rydzynie w powiecie leszczyńskim.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne na dziś ostrzeżenie IMGW. Dotyczy kilku powiatów w naszym regionie
25℃
17℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro